Logboek zomerkamp welpen 2019

Ons zomerkamp zit er alweer op voor dit jaar. Ook dit jaar hebben we weer een ontzettend leuke week gehad. Hieronder staat het logboek die door de welpen de hele week is bijgehouden!

Logboek zomerkamp 2019 tijdreizen.
Dag 1:
We kwamen aan en gingen ons bede op seten daarna mochten vrij spelen en dat was heel leuk daarna kregen we een mooie rondleiding daarna kregen de nieuwe welpen doorproeving glije, ondereen net door en viese maar ook heel LEKKER spul eten toen deden we dino jacht toen gingen 2 mensen verstoppen met een hoorn en de rest gingen hun zoeken daarna gingen we dino in de pan de dino’s moesten rennen en als de dino getikt is moet hij in de pan daarna gingen we eten toen moesten we corvee doen dat was het (heel leuk)
Nog in de avond hebben we vuur gemaakt en toen gingen we brood maken alleen ging het regenen maar het brood was wel lekker toen gingen we slapen
Dag 2:
we werden met muzik wakker gemaakt en toen moesten we ochtendgymen toen gingen we ontbijten en toen corvee.
We gingen heel veel lopen. Daarna hadden we even voor onszelf. Toen gingen we kleien, er waren mooie dingen gemaakt! Toen maakten we een sudoku. Na de sudoku gingen we oefenen voor de bonte avond. We hebben nassi gegeten voor het avondeten en toen als toetje een watermeloen! Daarna deden we corvee en nu schrijven we in het logboek!!!!
VERGETEN: We gingen “tijdreizen”….. (niet echt dus!) naar de romeinen… (500 v.chr.)
Vanavond hebben we voetbal gedaan. Daarna gingen we vlaggenrovertje spelen en daarna gingen we douchen en slapen.
Dag 3:
Volgende ochtend weden we niet met muziek wakker gemaakt: En hebben we geen ochtentgumastiek gedaan en na het ontbijt en tijtrijzen naar de vikingen gingen we met de bus naar de julianatoren. Het was heel leuk. Nu gaat Veerle vertelen over de middag. Toen gingen we hele leuke dingen gedaan en daarna ginen we terug naar de bus. En we gingen als avondeten patat zonder bord. En nu zijn we aan het corveeen. Na avend/ochtent we gingen de briefen maken voor de ouders met tekeningen daarna gingen we slapen omdat iedereen moe was gingen we een half uur eerder slapen.
Dag 4:
4de dag we werden wakker gemaakt met hele harde muziek daarna gingen we eten en nu corveeën de avond en ochtend waren heel gezellig.
we gingen met de bus naar het zwembad toen gingen we naar het zwemmen daarvoor gingen we shoppen
Bij het zwembad hadden ze een glijbaan ook een buitenzwembaden dat was hele koud we gingen van half 1 tot half 4 lekker zwemmen daarna moesten we door de regen naar de bus lopen we kwamen terug en gingen gelijk eten
Hoe we de dag vonden: Leuk (en we hebben tijdgerzen naar de gouden eeuw 😊)

De kinderen van 9 jaar en daar boven gingen levendstratego doen en de anderen gingen naar bed na een uur gingen de oudste ook naar bed
Dag 5:
s’ochtends werden we wakker gemaakt met muzik. Toen gingen we ochtendgym doen en da de ocht4endgym gingen we tijdrijzen naar 3000. Toen gingen we ondbijten en toen gingen we corvee doen 😊
Daarna hebben we slagbal gedaan. Toen gingen we Lunchen. Toen gingen we corvee doen. De genen die moe waren mochten na het corvee slapen 😊. O ja voor slagbal hadden we nog geoevend voor de bonte avond en het was leuk 😊

Dag 5:
Eerst gingen we midag eeten daarna gingen we het vier groepen spel doen. We hebbe vandaag robot schieten, estavette, iped bouwen en vrisbie overgooie en toen gingen we een robot maken en toen gingen we barbequwen en het was super coool
We hadden de bonteavonde als eerste gingen de roze robot’s en dat was heel leuk en grappig. Daarna waren de blauwe robots aan de beurt dat was ook leuk en grappig en daarna gingen de groene robots optreden dat was ook leuk Daarna gingen de leidingen dat was heel grappig en leuk. En daarna gingen we chips eten. Daarna gingen we slapen. Eigenlijk was het prank nite maar we vielen in slaap.

Laatste dag:
Eerst gingen we ales opruimen. Daarna gingen we een balonen knapen spel doen. Maar de balonen knapte de hele tijt door de zon en daarna ginen we met een paar balen op een doel houden en daarna gingen we feestmaal eten.
HET WAS HEEL LEUK!!