De “Gouden Vos” van Scouting

Vrijwilligers zijn absoluut de motor van een vereniging. Ook bij Scouting Duiven. Wekelijks zijn veel vrijwilligers actief bij opkomsten van onze leden en achter de schermen om de vereniging draaiende te houden.

Al 17 jaar zet Karina Wubben zich vrijwillig in voor onze vereniging. Karina is leiding bij de blauwe vogels, een speltak voor leden met een beperking. Karina weet samen met andere leiding de blauwe vogels om te toveren van een knutselclub tot volwaardige Scouting speltak. Daarnaast is Karina ook 2 jaar als leiding actief geweest bij de kabouters. Dat doet ze met groot enthousiasme en bedrevenheid.

Tijdens de laatste opkomst van dit seizoen is Karina daarom in het zonnetje gezet en heeft uit handen van de mede-leiding en bestuur het waarderingsteken “Gouden Vos” ontvangen. Deze unieke onderscheiding wordt na een aanvraag beoordeeld door een commissie van Scouting Nederland alvorens deze mag worden opgespeld.

Karina, gefeliciteerd met deze onderscheiding en hartelijk dank voor je inzet bij Scouting Duiven.