fotolijn

Agenda

December,
2018
December 2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 December 2018 2 Sunday, 2 December 2018
3 Monday, 3 December 2018 4 Tuesday, 4 December 2018 5 Wednesday, 5 December 2018 6 Thursday, 6 December 2018 7 Friday, 7 December 2018 8 Saturday, 8 December 2018 9 Sunday, 9 December 2018
10 Monday, 10 December 2018 11 Tuesday, 11 December 2018 12 Wednesday, 12 December 2018 13 Thursday, 13 December 2018 14 Friday, 14 December 2018 15 Saturday, 15 December 2018 16 Sunday, 16 December 2018
17 Monday, 17 December 2018 18 Tuesday, 18 December 2018 19 Wednesday, 19 December 2018 20 Thursday, 20 December 2018 21 Friday, 21 December 2018 22 Saturday, 22 December 2018 23 Sunday, 23 December 2018
24 Monday, 24 December 2018 25 Tuesday, 25 December 2018 26 Wednesday, 26 December 2018 27 Thursday, 27 December 2018 28 Friday, 28 December 2018 29 Saturday, 29 December 2018 30 Sunday, 30 December 2018
31 Monday, 31 December 2018 1 2 3 4 5 6

Het laatste nieuws!

  • Scouting Duiven bakt overheerlijke oliebollen 06-12-2018

    Scouting Duiven gaat weer ouderwets lekkere oliebollen bakken en verkopen. Dat doen we in onze blokhut “ons Holten...

  • Klusdag, zaterdag 3 november 2018 28-10-2018

    Het beheer van de blokhut en het scouting terrein is in handen van het klusteam, een groep enthousiaste klussers en...

  • Rabobank Clubkas Campagne 2018 05-10-2018

    Maar liefst 250 verenigingen ontvingen woensdagavond 3 oktober tijdens de Ledenbijeenkomst van Rabobank Arnhem en...

  • Duuve Te Gek 2018 30-09-2018

    Verschillende verenigingen presenteerde zich tijden Duuve te gek op 30 september. Ook Scouting Duiven was van de...

In veilige handen

inveiligehanden tekst

Wij horen bij

Afbeeldingsresultaat voor regio klein gelderland

Scouting Duiven!