fotolijn

Contact

Voor al je vragen over Scouting Duiven kun je contact opnemen met ons opnemen. Er staan enthousiaste vrijwilligers klaar om al je vragen te beantwoorden. Hieronder vind je alle contact gegevens of vul het contactformulier in.

Scouting Duiven Verenigingsgebouw

Bezoekadres:
De Nieuweling 3
6921 JL Duiven

Postadres:
p/a Woerdstraat 32 B
6921 ZT  Duiven

Tel 0316-262352
   
E-mail info@scoutingduiven.nl
Web www.scoutingduiven.nl
   
kvk 09203804

E-mail heeft de voorkeur om contact met ons op te nemen. Stuur je E-mail naar info@scoutingduiven.nl of vul het contactformulier onder aan deze pagina in. Op ons bezoekadres staat geen brievenbus, liever geen post versturen naar dit adres. Post die niet via ons mailadres verstuurd kan worden kan naar het postadres verzonden worden.

Voorzitter

Marc Wentholt
voorzitter@scoutingduiven.nl

Secretariaat

Informatie over het lidmaatschap
secretaris@scoutingduiven.nl

Penningmeester

Yvonne van Ravenzwaaij
penningmeester@scoutingduiven.nl

Praktijkbegeleiding

Eva Niemeijer
praktijkbegeleider@scoutingduiven.nl

Groepsbegeleiding

Mike van der Linden
groepsbegeleider@scoutingduiven.nl

Adviseur Sociale Veiligheid

Edwin Donders
asv@scoutingduiven.nl
06 - 28 86 17 46

Contactpersoon Communicatie

Yvonne van Ravenzwaaij & Dirk Jan Bongers
communicatie@scoutingduiven.nl

Gebouwbeheer

Dirk Jan Bongers
gebouwbeheer@scoutingduiven.nl

Algemeen Bestuursleden

bestuur@scoutingduiven.nl

E-Mail Adressen

Informatie over vrijwilligerswerk: vrijwilligers@scoutingduiven.nl
Bevers: bevers@scoutingduiven.nl
Welpen: welpen@scoutingduiven.nl
Scouts: scouts@scoutingduiven.nl
Explorers: explorers@scoutingduiven.nl
Roverscouts: roverscouts@scoutingduiven.nl
Blauwe vogels: blauwevogels@scoutingduiven.nl
Stam: stam@scoutingduiven.nl

Stel direct je vraag!

Op deze website vind je het antwoord op veel vragen, je kunt hiervoor gebruikmaken van de zoekfunctie. Mocht je het antwoord op jouw vraag niet kunnen vinden, dan kun je gebruik maken van het contactformulier hieronder.

Naam*
E-mailadres
Onderwerp*
Je vraag*
Bevestig

Zodra u het contactformulier heeft ingevuld, verwerken wij uw ingevoerde persoonsgegevens. Uw gegevens worden conform het privacy beleid van Scouting Duiven verwerkt en niet langer bewaard dan strikt noodzakelijk. Voor meer informatie kunt u terecht bij  de contactpersoon privacyzaken via privacy@scoutingduiven.nl.

Zoek en vind!

Het laatste nieuws!

  • Explorers als Rijnjutters 15-04-2019

    Het is koud als de Explorers van Scouting Duiven zich in alle vroegte verzamelen bij de oevers van de Rijn. Klaar voor een...

  • KTN - Klusteam nieuws 18-03-2019

    Zaterdag 16 maart 2019 organiseerde het klusteam van Scouting Duiven tijdens NL-Doet weer een klusdag. Schilderen...

  • Klusdag NL-Doet 16 maart 2019 18-02-2019

    Op 16 maart 2019 organiseert het Klusteam van Scouting Duiven tijdens NL-Doet weer een klusdag. Komt u ook?  Om 9:30u bent...

  • Collecte Jantje Beton 10-02-2019

    Het belang van spelen School, huiswerk, sport, pianoles, liken, delen: kinderen krijgen het drukker en drukker. En...

In veilige handen

inveiligehanden tekst

Wij horen bij

Afbeeldingsresultaat voor regio klein gelderland

Scouting Duiven!