fotolijn

Contact

Voor al je vragen over Scouting Duiven kun je contact opnemen met ons opnemen. Er staan enthousiaste vrijwilligers klaar om al je vragen te beantwoorden. Hieronder vind je alle contact gegevens of vul het contactformulier in.

Scouting Duiven Verenigingsgebouw

Bezoekadres:
De Nieuweling 3
6921 JL Duiven

Postadres:
p/a Woerdstraat 32 B
6921 ZT  Duiven

Tel 0316-262352
   
E-mail info@scoutingduiven.nl
Web www.scoutingduiven.nl
   
kvk 09203804

E-mail heeft de voorkeur om contact met ons op te nemen. Stuur je E-mail naar info@scoutingduiven.nl of vul het contactformulier onder aan deze pagina in. Op ons bezoekadres staat geen brievenbus, liever geen post versturen naar dit adres. Post die niet via ons mailadres verstuurd kan worden kan naar het postadres verzonden worden.

Voorzitter

Marc Wentholt
voorzitter@scoutingduiven.nl

Secretariaat

Informatie over het lidmaatschap
secretaris@scoutingduiven.nl

Penningmeester

Yvonne van Ravenzwaaij
penningmeester@scoutingduiven.nl

Praktijkbegeleiding

Eva Niemeijer
praktijkbegeleider@scoutingduiven.nl

Groepsbegeleiding

Mike van der Linden
groepsbegeleider@scoutingduiven.nl

Gebouwbeheer

Dirk Jan Bongers
gebouwbeheer@scoutingduiven.nl

Algemeen Bestuursleden

bestuur@scoutingduiven.nl

E-Mail Adressen

Informatie over vrijwilligerswerk: vrijwilligers@scoutingduiven.nl
Bevers: bevers@scoutingduiven.nl
Welpen: welpen@scoutingduiven.nl
Scouts: scouts@scoutingduiven.nl
Explorers: explorers@scoutingduiven.nl
Roverscouts: roverscouts@scoutingduiven.nl
Blauwe vogels: blauwevogels@scoutingduiven.nl
Stam: stam@scoutingduiven.nl

Stel direct je vraag!

Op deze website vind je het antwoord op veel vragen, je kunt hiervoor gebruikmaken van de zoekfunctie. Mocht je het antwoord op jouw vraag niet kunnen vinden, dan kun je gebruik maken van het contactformulier hieronder.

Naam*
E-mailadres
Onderwerp*
Je vraag*
Bevestig

Zodra u het contactformulier heeft ingevuld, verwerken wij uw ingevoerde persoonsgegevens. Uw gegevens worden conform het privacy beleid van Scouting Duiven verwerkt en niet langer bewaard dan strikt noodzakelijk. Voor meer informatie kunt u terecht bij  de contactpersoon privacyzaken via privacy@scoutingduiven.nl.

Zoek en vind!

Het laatste nieuws!

  • Scouting Duiven bakt overheerlijke oliebollen 06-12-2018

    Scouting Duiven gaat weer ouderwets lekkere oliebollen bakken en verkopen. Dat doen we in onze blokhut “ons Holten...

  • Klusdag, zaterdag 3 november 2018 28-10-2018

    Het beheer van de blokhut en het scouting terrein is in handen van het klusteam, een groep enthousiaste klussers en...

  • Rabobank Clubkas Campagne 2018 05-10-2018

    Maar liefst 250 verenigingen ontvingen woensdagavond 3 oktober tijdens de Ledenbijeenkomst van Rabobank Arnhem en...

  • Duuve Te Gek 2018 30-09-2018

    Verschillende verenigingen presenteerde zich tijden Duuve te gek op 30 september. Ook Scouting Duiven was van de...

In veilige handen

inveiligehanden tekst

Wij horen bij

Afbeeldingsresultaat voor regio klein gelderland

Scouting Duiven!